Dvojlůžkový studiový apartmán

5/5

Náš dvojlůžkový studiový apartmán o rozloze přibližně 30 m2 je dokonalým útočištěm, kde se můžete cítit jako doma. V každém apartmánu najdete koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Uvnitř apartmánu vás čeká postel pro dva, případně oddělené postele podle vašich potřeb. V chodbě najdete šatní skříň a nástěnný věšák s praktickým zrcadlem, abyste měli vše po ruce.

Vaše pohodlí je pro nás prioritou, a proto je součástí každého apartmánu plně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem či pracovním stolem, židlemi a skříňkou na osobní věci. Můžete si připravit svá oblíbená jídla díky lednici, mikrovlnné troubě, varné konvici a základnímu nádobí, které jsou vám k dispozici.

Chceme, abyste se cítili jako doma a mohli zůstat ve spojení s celým světem, proto je v našem apartmánu k dispozici bezplatné a rychlé Wi-Fi připojení.

Cena: 1550 Kč / noc

Pravidla a dodatečné informace

  • Check-in je možný od 14:00. Pokud přijíždíte dříve, rádi vám vaše zavazadla pohlídáme a budeme se snažit vám co nejdříve připravit pokoj, pokud je to možné.
  • Check-out je do 11:00. Prosíme, abyste do této doby opustili pokoj, abychom mohli připravit prostor pro další hosty. Pokud potřebujete pozdější check-out, obraťte se na recepci a rádi se pokusíme vyhovět vašim potřebám, pokud je to možné.
  • Platba za ubytování je vyžadována při příjezdu. Přijímáme hotovost nebo platební karty.
  • Všechny pokoje jsou nekuřácké. Kouření je povoleno pouze ve vyhrazených prostorách.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Prosíme, respektujte noční klid od 22:00 do 7:00, abyste zajistili klidný pobyt pro všechny hosty.
  • Hosté jsou odpovědní za škody způsobené na majetku penzionu.

Pokud máte jakékoli další otázky ohledně podmínek pobytu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu, abychom vám pomohli s vaším pobytem co nejvíce.

Rezervační formulář